Portfel 38005201
- 10 kieszeni na karty kredytowe
- Klip na banknoty
- Zapinane na suwak miejsce na bilon
- Pudełko papierowe w cenie
57,95 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 38005201 |
| Rozmiar: | 11 x 8,5 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Galanteria skórzana, Galanteria skórzana - Portfele Męskie, Galanteria skórzana - Portfele Mini |
Inne produkty w kategorii Galanteria skórzana
📷
Portfel 246801301
📷
Portfel 246801303
📷
Portfel 246801311

Portfel 30401301

Portfel 30401302

Portfel 30701301

Portfel 30701302

Portfel 31201301
34 produktów w tej kategorii
1 / 5
