Plecak na laptop 170703401
- 4 kieszenie z siatki
- 3 kieszenie na długopisy
- Miejsce na słuchawki
- Brelok na klucze
- Paski regulujące objętość
- Uchwyt na okulary
- 3 kieszenie na dokumenty
- 5 kieszeni zapinanych na suwak
- Kieszeń na laptop 17"
249,99 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 170703401 |
| Rozmiar: | (37L) 48 x 40 x 24 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Plecaki & Torby - Plecaki |
Inne produkty w kategorii Plecaki & Torby - Plecaki

EKO Plecak RPET 126815935

Plecak 219535335

Plecak antykradzieżowy 60408608

Plecak antykradzieżowy 60408611

Plecak antykradzieżowy 60408612

Plecak antykradzieżowy 60408635

Plecak kabinowy 211435401

Plecak kabinowy AirSize 231508735
25 produktów w tej kategorii
1 / 3
