Plecak na laptop 124308701
- 2 kieszenie z siatki
- 3 kieszenie na dokumenty
- 3 kieszenie zapinane na suwak
- 4 kieszenie na długopisy
- Kieszeń antykradzieżowa
- Kieszeń na laptop 17"
- Kieszeń na telefon
125,61 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 124308701 |
| Rozmiar: | (30L) 45 x 30 x 16 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Plecaki & Torby - Plecaki |
Inne produkty w kategorii Plecaki & Torby - Plecaki

EKO Plecak RPET 126815935

Plecak 219535335

Plecak antykradzieżowy 60408608

Plecak antykradzieżowy 60408611

Plecak antykradzieżowy 60408612

Plecak antykradzieżowy 60408635

Plecak kabinowy 211435401

Plecak kabinowy AirSize 231508735
25 produktów w tej kategorii
1 / 3
