Plecak na laptop 69703401
- 3 kieszenie na wizytówki osobiste
- 3 uchwyty na pióra
- 4 kieszenie zapinane na suwak
- Kieszeń na dokumenty
- Kieszeń na laptop 15,4"
- Kieszeń na telefon
- Kieszeń transparentna
- Kieszeń zapinana na rzep
119,91 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 69703401 |
| Rozmiar: | (16L) 44 x 31 x 12 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Plecaki & Torby - Plecaki |
Inne produkty w kategorii Plecaki & Torby - Plecaki

EKO Plecak RPET 126815935

Plecak 219535335

Plecak antykradzieżowy 60408608

Plecak antykradzieżowy 60408611

Plecak antykradzieżowy 60408612

Plecak antykradzieżowy 60408635

Plecak kabinowy 211435401

Plecak kabinowy AirSize 231508735
25 produktów w tej kategorii
1 / 3
