Plecak na laptop 210034601
- 2 kieszenie na długopisy
- 2 kieszenie zewnętrzne
- 2 uchwyty łączone paskiem na zatrzask
- 6 kieszeni zapinanych na suwak
- Kieszeń na laptop 14"
- Kieszeń zapinana na magnes
- Pasek mocujący do uchwytu walizki
- Posiada metalową blaszkę na logo
- Sekretna kieszeń na dokumenty
136,10 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 210034601 |
| Rozmiar: | (13L) 37 x 27 x 12 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Plecaki & Torby - Plecaki |
Inne produkty w kategorii Plecaki & Torby - Plecaki

EKO Plecak RPET 126815935

Plecak 219535335

Plecak antykradzieżowy 60408608

Plecak antykradzieżowy 60408611

Plecak antykradzieżowy 60408612

Plecak antykradzieżowy 60408635

Plecak kabinowy 211435401

Plecak kabinowy AirSize 231508735
25 produktów w tej kategorii
1 / 3
