Portfel 37805201
- 10 kieszeni na karty kredytowe
- 2 kieszenie na banknoty
- 3 kieszenie transparentne
- 3 kieszenie zapinane na suwak
- 4 kieszenie na dokumenty
- Kieszeń na bilon
- Pudełko drewniane w cenie
72,18 zł
netto / szt.
| Kod produktu: | 37805201 |
| Rozmiar: | 9,5 x 12,5 cm |
| Kolor: | czarny |
| Min. zamówienie: | 1 szt |
| Kategoria: | Galanteria skórzana, Galanteria skórzana - Portfele Męskie |
Inne produkty w kategorii Galanteria skórzana
📷
Portfel 246801301
📷
Portfel 246801303
📷
Portfel 246801311

Portfel 30401301

Portfel 30401302

Portfel 30701301

Portfel 30701302

Portfel 31201301
34 produktów w tej kategorii
1 / 5
